.

חוזרים להזניק את העסק קדימה ולהגדיל הכנסות,
תוך שמירה על האיזון, המשפחה וכל מה שחשוב לנו בחיים!

שניים מהמאמנים העסקיים הוותיקים והבכירים בישראל מזמינים אתכם ל 8 שבועות מרוכזים, מדויקים, מלאי ידע וכלים אפקטיביים שיאפשרו לכם:
לעצור, לטפל מיידית בירידה בהכנסות, להבין מה העסק שלכם יכול לתת לעולם במיוחד בתקופה הזאת, ואז - לקבל את הכלים המדויקים להזניק אותו קדימה!

קורס "לעצור רגע... ולחשב מסלול מחדש"  -
בואו ליצור את ה "וויז
האישי של העסק שלכם"!

אוקיי, אז בסגר הראשון "נהנינו" קצת מהשקט ומאי העשייה, מהזמן עם המשפחה ומהמענקים שהחלו לזרום לאט לאט לחלק מאיתנו, את הסגר השני התחלנו אולי עם האמירה ש"הינה, עוד מאמץ קטן וזה מאחורינו", ואז גילינו שהקורונה עדיין כאן... ושאף אחד לא באמת יכול להבטיח לנו מתי היא תיעלם... ומה עכשיו? מתחילות מן הסתם לצוף שאלות, תהיות, אולי גם בלבול ומעל לכל עולה השאלה: "מה אני עושה עם הירידה בהכנסות ואיך ממשיכים הלאה בדרך הנכונה?"

קורס לעצור רגע יגלה לכם, צעד צעד, איך למנף את תקופת חוסר הוודאות הזאת לטובת דברים חדשים שעדיין לא התנסיתם בהם, ואף להעז לעשות מהלכים עסקיים שעד היום רציתם ולא העזתם!

איך בנוי הקורס ולמה הוא שונה מכל קורס שהכרתם עד היום?

8 מפגשי בוקר אחת לשבוע בני שעתיים כל אחד (בזום), מהנייד או מהמחשב האישי, מבלי לצאת מהבית ולהיתקע בפקקים. הפגישות יתקיימו בימי שני בבוקר בין 9:00 - 11:00 והן קצרות וממוקדות בכוונה על מנת לאפשר למשתתפים ולמשתתפות לפעול במשך השבוע בנוכחות, בפוקוס ובאפקטיביות מתמשכת, בלי הצורך המאתגר של 'לפנות חצי יום ביומן'.
בכל מפגש ינתנו כלים מתקדמים מעולם המוטיבציה, השיווק והעסקים לתכנון חכם ואפקטיבי קדימה, במיוחד בתקופות של חוסר וודאות. המשתתפים ילמדו ויבינו הבנה עמוקה איך תכנון נכון הוא "קרש ההצלה" שלנו בכל מצב, בעיקר בתקופות של משבר.

תרגולי מדיטציה תוך דגש על תשומת לב נוכחת ומלאה לרגע הזה - המדיטציה היא כלי רב עוצמה שבשנים האחרונות מוכח יותר ויותר כאפקטיבי גם בעולם העסקים ולא רק מחוצה לו. במהלך הקורס נלמד איך להשתמש בטכניקת המדיטציה לשיפור מיומנויות עסקיות - שיווקיות ומכירתיות.

המשתתפים יקבלו תמיכה גם במהלך השבוע בצורה של הודעות, מיילים וקבוצת וואטס אפ סודית. בנוסף, יוכלו לקבל עזרה ותמיכה בבניית תוכנית פעולה עסקית ואישית מותאמת אינדיבידואלית לכל אחד ואחת על פי שיטה ייחודית ומוכחת, שהביאה לתוצאות יוצאות דופן עבור מאות עסקים עד היום.

משתתפי המחזורים הקודמים משתפים:

"כבר מההתחלה הסתקרנתי מה הולך לקרות בקורס העונה לשם "לעצור רגע", חשבתי לי שהינה, סוף-סוף מישהו מדבר על "עצירה", מניח את זה על השולחן. וזה קורה בכל אחד ממפגשי הזום עם מאיה. העצירה, הנשימה, "הגעתי. אני כאן."
ועכשיו אפשר להתחיל להתבונן מה קורה איתי ביחס לכישלון, לחזון , לתוכנית פעולה אקולוגית. מאיה מביאה גוון אחר לליווי העסקי, נינוח יותר, שפוי יותר, כזה שמעיז להישיר מבט לכשלונות, שעוזר מאוד לעשות סדר בבלגאן.
שתי שאלות קטנות שמאיה שאלה בשיעור האחרון בבת אחת ניגבו אבק שהצטבר סביב עניין הייעוד, החזון, חידדו הבנה.
ולפעמים זה מה שצריך. שמישהו מבחוץ ידבר, יעביר שיעור עם מצגת ואז... מגיעות הבנות חדשות. תודה לך מאיה שאיפשרת לזה לקרות. תודה על השיעורים המלמדים, על הגישה שמציגה קצב אחר, נקודת מבט מיטיבה, קודם כל עבורי."
אילנה בר, מלווה נשים בתהליכי התפתחות אישית

לתוכנית האימון העסקית של מאיה פיפנו "לעצור לרגע ולחשב מסלול מחדש" הגעתי בהמלצת משפחת "החוויה האידיאולוגית" כבוגר קורס אימון זוגי (ובכובע נוסף הדרכת הורים). אצל מאיה לומדים! מיקוד ומיקסום העסק. כי מטפל, טוב ככל שיהיה, צריך גם לדעת לנהל עסק ולמעשה - להפוך חלום למציאות.
ממליץ בחום ואהבה ....לעצור לרגע!

אליהו לוזון, מטפל ומנחה

"תודה על כלים פורצי תודעה והופכי תודעה שאת חולקת בדרך המאורגנת והמובנית שלך. הכשרון שלך לארגן כל דבר במבנים מסודרים - החל משיעורים/ הרצאות מעניינים ומלאים בחומר תודעתי עמוק, ועד לשיטות המובנות ל"הורדת החלום לקרקע" - הוא כשרון מרשים ומעורר השראה צלולה.
תודה על הסדר, והמיקוד, ועל הדרייב! פלוס קיבלתי עוד טכניקות שמחדדות ומעגנות את תרגול המדיטציה שלי.
אני יוצאת מההכרות איתך עם מיומנויות שלא חלמתי שאי פעם יהיו לי או שאחשוב שארצה שיהיו לי, ועכשיו משמשות לי זרקור - שאני אשכרה אמצא את עצמי לא רק עלה ברוח היקום, אלא גם מתאמנת בלתכנן תוכניות פעולה, מפורקות לקטנות, וגם ליישם אותן. שם לי רוגע וסדר בחיים, לדעת שאני יודעת ויכולה לדעת, כל רגע מה הצעד הקרוב הבא. תודה." ליברטי לונדון, טיפולי גוף והדרכת תנועה

נעים מאוד, אני מאיה פיפנו, מומחית למימוש החלטות חשובות בעסק,
אחת המאמנות האישיות והעסקיות המנוסות והוותיקות בישראל,
וב- 15 השנים האחרונות ליוויתי אלפי משתתפים בסדנאות ובהרצאות ומאות
לקוחות עסקיים ואישיים להגשמת החלומות, עמידה במטרות והגדלת ההכנסות שלהם. 

בליווי שלי אני מסתמכת בעיקר על תכנון חכם ואקולוגי קדימה, כתיבה שיווקית ועל 'הנכסים האישיים' שלנו כבני אדם וכאנשי מקצוע לצורך המיתוג, השיווק והמכירות של הלקוחות שלי, 
מחברת הספר המצליח "הנשמה האחרונה של איה" ומנהלת כבר מעל 10 שנים
קהילת לקוחות שמונה כבר קרוב לעשרת אלפים אנשים, ב- 6 פלטפורמות שונות ובמספר רשתות חברתיות. 

מעבר לכל זה, אני מנחה ומתרגלת מדיטציות וקשיבות לרגע הזה כבר מעל 20 שנה.
 

הי, אני יניב אורבך, מאמן עסקי ואישי, מומחה להעצמת אנשים
מאמן בארגונים, הרצאות, קבוצות אימון.
אני מגיע לעולם האימון אחרי כ 20 שנים בתפקידי ניהול בכירים, ביניהם:
סמנכ"ל המכירות הד ארצי, מנהל המכירות הארצי וממקימי yes ועוד.
מביא למרחב האימוני ידע נרחב מהעולם העסקי, מכירות ונטוורקינג לצד כלים אימוניים מתקדמים. אני רואה בתקופה הזאת הזדמנות חד פעמית לחלום את החלומות הכי גדולים שלנו, לעשות את הבחירות המשמעותיות עבורנו, לצאת מאזורי הנוחות, להתחבר לעוצמות ולאיכויות שלנו ולזכור, שהדרך הנכונה עבורנו נמצאת ממש בידיים שלנו.

אנחנו, מאיה ויניב, החלטנו לחבור יחד, בזכות הערכים והתפיסות המשותפות מצד אחד, והכלים והשיטות המשלימים שלנו, מצד שני, אבל בעיקר כדי  להעלות לכם את המוטיבציה ולהניע אתכם לפעולה על הצד הטוב ביותר!

בין אם אתם חסרי ניסיון לחלוטין ובבניית עסק מאפס, בין אם אתם אנשי עסקים וותיקים שעדיין לא הגיעו לתוצאות הרצויות להם ובין אם אתם אנשי עסקים מצליחים וממולחים שלמרות כל ההצלחות עדיין רצים ורצים ולא יודעים ליהנות ממה שכבר השגתם,
יש לנו הצעה יוצאת דופן עבורכם –
קורס ממוקד ואפקטיבי בן 8 מפגשים שהוא כולו תהליך של עצירה, חישוב מסלול מחדש והתנהלות חכמה יותר, מהנה יותר ואפקטיבית יותר בעסק ובחיים בתוך תקופת חוסר הוודאות בה אנחנו נמצאים!
הצטרפו אלינו ואל קבוצה נבחרת ואיכותית
של בעלי עסקים ממש כמוכם, לקורס שבו תגלו, בין השאר –

 

איך לבנות ברשת קהילת לקוחות "אוהדים", שקונים מכם שוב ושוב וגם מפנים אליכם אחרים בהנאה רבה
איך ליצור תסריט מכירה מעולה ואותנטי, כזה שיגרום ללקוחות שלכם "למכור לעצמם" בכלל
איך לשפר משמעותית את מערכת היחסים שלכם עם ניהול הזמן שלכם בעסקים ובחיים

איך לבנות "תוכנית פעולה עסקית - אקולוגית" לטווח ארוך, כזו שלא רק שלא פוגעת בשאר תחומי החיים שלכם, אלא שמזינה וממנפת גם אותם יחד עם ההצלחה העסקית שלכם

איך לבנות סיפור אישי חזק וסיפורי הצלחות, שיחשפו אתכם לעולם ויבנו אתכם כאוטוריטה  בתחומכם!

לאור המצב הרגיש, חוסר הוודאות הכלכלית שפקדה רבים מאיתנו ובעיקר הרצון העז שלנו לאפשר לבעלי עסקים לצמוח ולהתפתח בכל מצב, החלטנו להנגיש את הקורס עכשיו במחיר מיוחד של -

795 שקלים + מע"מ בלבד! 
במקום  - 6900 שקלים + מע"מ בימים רגילים 
הכל על מנת שתוכלו לזקוף את הראש ולהזניק את העסק שלכם קדימה!

"את מאיה, הכרתי בתקופה מאוד מרגשת בחיי. הייתי על סף פתיחה של קליניקה עצמאית לרפואה סינית. ידעתי שאני יוצא לדרך חדשה וחיפשתי כלים שיעזרו לי להתמודד עם השינוי. בכל התקופה הזאת מאיה הייתה המצפן שלי. היא עזרה לי לראות הרבה דברים שלא ראיתי קודם. היא עזרה לי לעשות סדר בבלאגן. אם אתם מרגישים תקועים, אם אתם יושבים ומחכים שמשהו יקרה, אם בא לכם לעשות שינוי אמיתי בחיים ובעסק, מאיה היא הבן אדם שאתם צריכים לדבר איתו. בהקשבה, סבלנות ואופטימיות אין קץ." רן לואל, דיקור סיני

"הקול שלך והביטחון ששמעתי בו גרמו לי לקבוע פגישה איתך במיידית. זה הדיוק הזה, שדיברנו עליו באחד האימונים. כמובן שלא הצטערתי על הבחירה, אף לא לרגע. מצאתי מאמנת מקצועית, רהוטה, מאמנת מאומנת היטב שהובילה אותי ואת בן זוגי, איתו אני גם עובדת, בקבלת החלטות, עליות ומורדות עד שיצרנו את השינוי בחיינו. ליוות אותנו בכל קושי אם רגשי ואם מקצועי. קיבלנו כלים לניהול נכון יותר, למקצועיות מול הלקוחות ולהיות שלמים עם עצמנו. מצאתי לי מורה לחיים. מישהי שאני מרגישה איתה בגובה העיניים ויחד עם זאת תמיד יש לאן להביט מעלה אלייך וללמוד ממך.בהערכה רבה, וכמובן אהבה (כי אי אפשר שלא להתאהב בך)" עינת קהת, מורה לפילאטיס

 

"הרגשתי שאני צריכה עזרה דחופה בכל מה שקשור בנושא הרווחה הכלכלית שלי, לא ממש הבנתי מה אני עושה לא נכון. רציתי התנהלות עסקית נכונה יותר ותוצאות גבוהות יותר. שורה תחתונה, אני רואה תוצאות. הטלפון מצלצל ומצלצל. חודש וחצי אחרי היומן שלי כבר היה מלא חודש וחצי קדימה! עבדנו ביחד גם על התחלת הכנסה פאסיבית ואני גאה לספר שלפני מספר שבועות השקתי את ההרצאה האינטרנטית הראשונה שלי בנושא מצרים העתיקה וההרשמה אליה לא מפסיקה! מאיה לימדה אותי המון על העולם השיווקי, קיבלתי ממנה המון כלים, יש תחושה טובה שיש כאן מישהי שאפשר לסמוך עליה והיא כאן עבורי." יסמין ברגנר, אמנית רב תחומית, מלווה רוחנית באמצעות קעקועים וחוקרת

"הליווי של מאיה אפשר לי להיות יותר מדויק מול עצמי, להבין מה אני רוצה ומה נכון וראוי לי, ואיך אני עושה את כל זה תוך כדי שאני יותר מתוכנן, בעל הערכה עצמית שאינה תלויה בדבר, יותר שמח בחלקי ולוקח באופן יותר פרופורציונלי את החיים."
משה בנימין פרץ, מנהל מכללה ואיש ציבור

"מאיה עזרה לי בחיי המורכבים כיזם, איש משפחה ובשאר הזירות המורכבות של החיים. השיטה אותה פיתחה עוזרת לפשט את הדברים בצורה שונה, פשוטה ומאוד יעילה ולמעשה לימדה אותי איך להשתמש בכל הכוחות המצויים בי בלי שום תלות בשום דבר חיצוני. מינפתי ואף חידדתי את הרצונות שלי ולבסוף הגעתי למטרות וליעדים הרצויים לי. אני מאמין שאם השיטה עזרה לי בחיי המורכבים להגיע למטרות שלי, היא יכולה לעזור לעוד הרבה אנשים אחרים." אייל, יזם ומנכל בחברות נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית

שאלות נפוצות ותשובות:

האם יהיו הקלטות והאם נקבל את תכני הקורס גם אם לא נהיה בשידור עצמו? 
התשובה היא כן. בסוף כל יום תקבלו את הקלטת המפגש שהיה בבוקר הכולל בתוכו את התכנים הנלמדים. אחת לכמה זמן תקבלו גם קבצי עבודה למייל לשימושכם ולתמיכה בתהליך אותו תעברו.

למי הקורס מיועד בעצם? 
הקורס מיועד לבעלי עסקים קטנים (עסק של אדם 1 עד 5 עובדים) שמרגישים שהגיע הזמן לקחת את העסק שלהם לשלב הבא, אבל לא יודעים איך. או שיודעים בדיוק איך אך חוששים לעשות את הצעד, להעז, לעשות שינוי אם נדרש ואף אם נדרש, לחשב מסלול מחדש.

האם הקורס הזה באמת יכול לעזור בתוך התקופה הכל כך לא וודאית הזאת? 
התשובה היא חד משמעית כן. הקורס נבנה ומיועד במיוחד לתקופה המיוחדת והמאתגרת בה אנו נמצאים. מבנה הקורס מוביל שלב אחר שלב את בעלי העסקים לעשות חשיבה מחודשת, לשנות, לתקן איכן שנדרש, לאמץ כלים חדשים (אותם נלמד אתכם) ולהוציא את הייחודיות שלכם ואת המתנה שהעסק שלכם לעולם, במיוחד עכשיו. מציעים לכם ולכן פשוט להסתכל למעלה על העדויות הרבות בנושא ולקבל את התשובות הכי טובות לשאלה זאת.

עם מה אתם יכולים להבטיח לי שאצא בתום 8 המפגשים הללו? 
שאלה מצוינת שאנחנו פשוט כל כך אוהבים לענות עליה, תודה ששאלתם! על המפגש הראשון תתבקשו להגדיר את "הוויז העסקי שלכם", כלומר לאן בדיוק תרצו להגיע עם תום התהליך הזה. זו למעשה השאלה הראשונה שנשאל אתכם: "אם לחלום שלכם היה מספר, איזה מספר הייתם שמים עליו?", ברמת ההכנסה, כמות הלקוחות, הסדנאות, התאריך שבו ייצא ספרכם לאור וכולי. מכאן ניתן לכם את העין המקצועית שלנו איך הכי נכון לכם להגיע לשם. שימו לב, אנחנו גם נדאג להיות מספיק כנים אם במידה והגדרתם יעד "גדול מדי" ל8 מפגשים, לחלק אותו לחלקים כך שלא תצטרכו לוותר עליו אלא לסלול לכם את הדרך נכון יותר וחכם יותר אליו בדרך המדויקת לכם.

מה עוד תלמדו בקורס?

איך להפוך כל תוכן שיווקי שאתם כותבים ל"איש מכירות 24/7" שמייצר לכם כסף, לידים ולקוחות בכל שעות היממה, כל השנה

איך למתג את עצמכם כאוטוריטה מקצועית בתחומכם

איך לייצר סגנון כתיבה ייחודי, שיהיה מזוהה איתכם ויבדל אתכם מהמתחרים

איך לייצר, לבסס ולהגדיל קהילת לקוחות "אוהדים" – קהילה ש"חיה, בועטת ותוססת" סביבכם

איך לגרום לקוראים שלכם לראות בכם "סלבים" ולהתרגש כשהם מדברים או נפגשים איתכם

איך להניע לפעולה באמצעות תוכן, בכל פלטפורמה קיימת ובכל רשת חברתית

 נשמע מדליק?

הסתקרנתם?

מעניין אתכם לשמוע עוד? 

מרגישים שחסרה לכם עוד אינפורמציה על הקורס?

אנחנו מזמינים אתכם לקיים איתנו שיחת יעוץ, ללא עלות וללא התחייבות,
בה נבין את הצרכים שלכם ונספר לכם על התהליך המרתק,
שישנה את הצורה בה אתם חושבים ופועלים בעסק שלכם ובחיים,
את הדימוי שלכם בעיני הלקוחות,
והדרך בה אתם משווקים ומוכרים.
השאירו כאן עכשיו את הפרטים שלכם, ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים נוספים עקבו אחרינו ברשתות החברתיות, או צרו קשר:
050-7777795 | mayapipano@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.